Můj příběh

 

Od dětství jsem se věnovala bojovým sportům a to i na závodní úrovni – sebeobrana, kick – box, a karate. Hlavní doplňkovou aktivitou bylo plavání. Zlomovým okamžikem byla vysoká škola, kam mě sport doprovázel, ale už v jiné podobě. Na vysoké škole jsem se aktivně věnovala aerobiku, jeho formám, skupinovým komerčním lekcím a v zimě i lekcím snowboardingu a lyžování. Úspěšně jsem absolvovala Sportovní management v Liberci, FTVS v Praze a získala řadů licencí, ale i cenných zkušeností. Jako instruktorka jsem vedla lekce v několika fitcentrech v Liberci a v Praze (Holmes place, Fitness Olgy Šípkové, Sport centrum evropská aj.). Rovněž jsem se i účastnila organizace řady soutěží, jako je např. ME v aerobiku a jiné.

Po ukončení studia jsem otevřela fitcentrum a pomáhala lidem k dosažení jejich cílů. V tomto období jsem se dostala k závodu Spartan race – extrémnímu překážkovému běhu, který jsem následně 2 sezóny organizovala v několika zemích Evropy. U extrémních závodů jsem zůstala a několik sezon byla součástí realizačního týmu ARMU RUN. Dodnes připravuji závodníky na různé OCR závody a předávám jim své zkušenosti z odběhnutých závodů z USA a Evropy.

Mým vlastním projektem je běžecký závod 360°challenge, který má prověřit všestrannost závodníků.  Rovněž se věnuji i školení a přednáškám o pohybu a stravě. Mým cílem je, aby lidé trénovali a fungovat bez bolesti! Aby pohyb měl smysl nejen v tělocvičně, ale i v životě. Vrcholovými sportovci jsme na pár let, ale fungujícími lidmi mimo sportoviště celý život.

Úspěšně jsem absolvovala DNS kurz pod vedením prof. Koláře, díky kterému pomáhám jedincům zpátky do běžného života po operaci, porodu či urázu. Bolesti beder, páteře nebo kolen nejsou nepřekonatelnou překážkou.

 Tesim se na Vas